Non-Corporate! Summer po raz drugi na UEKu

NCS

Pomimo iż ani temperatura, ani widok za oknem o tym nie świadczą to faktem jest, iż wakacje coraz bliżej! Wśród studentów naszej uczelni jest wielu, którzy nie chcą trzech miesięcy przerwy od zajęć spędzić przysłowiowo „leżąc brzuchem do góry”. Perspektywa „odbębnienia” praktyk i pracy w czterech ścianach także nie dla wszystkich jest kusząca. Dla tych myślących o bardziej pożytecznym i twórczym spędzeniu wakacji, Erasmus Student Network przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie już po raz drugi zorganizował NCS czyli Targi Pracy Wakacyjnej.

ncs5

Projekt ten, pierwotnie powstał jako inicjatywa sekcji ESN przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W tym roku na UEKu odbył się on 19 marca w holu Pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na kampusie uczelni. Swoją ofertę zaprezentowały takie instytucje jak AIESEC, Camp America, Bridge Agency, Education First i GM Synergy.

ncs6

Na uwagę zasługuje oprawa całego wydarzenia. Na ten dzień, uczelniany hol zamienił się w prawdziwą tropikalną plaże! Z posadzki wyrosły palmy, na ścianach zawisły kolorowe dekoracje, całość dopełniły kokosy i plażowe gadżety. Pomiędzy stoiskami przechadzały się hostessy z girlandami na szyi i kwiatami we włosach częstujące kolorowymi koktajlami, owocowymi przekąskami, słodkościami i słonymi snackami. Hitem okazała się prawdziwa czekoladowa fontanna.

ncs3

ncs1

Tegoroczna edycja Non-Corporate! Summer zakończyła się ogromnym sukcesem, z ofertą wystawców zapoznały się setki studentów Uniwersytetu. NCS 2013 był koordynowany przez dwie studentki UEKu a zarazem członkinie sekcji ESN UEK – Martynę Leniek i Dominikę Stępkowską. Do zobaczenia za rok!

Karol Peszko
ESN UEK

ncs2

About Blog ESN UEK

Chcesz wyjechać na wymianę zagraniczą, ale nie wiesz gdzie? Dzięki Blog ESN UEK decyzja będzie znacznie łatwiejsza! Zobacz wszystkie wpisy, których autorem jest Blog ESN UEK

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: