The Farewell Party!

[English]

Dnia 31.01.2014 niestety nadszedł czas, aby pożegnać się z naszymi gośćmi z Erasmusa. Przez ostatnie miesiące bardzo zżyliśmy się z każdym z nich, więc pożegnanie  okazało się niezmiernie trudne. Dlatego też impreza pożegnalna musiała być czymś szczególnym – czymś co zapamiętają do końca życia! W związku z tym zorganizowaliśmy ogromną imprezę koordynowaną przez Justynę Kowalską oraz Katarzynę Górską w „Klubie pod Jaszczurami”, która z całą pewnością przejdzie do historii jako jedna z najlepszych w wykonaniu ESN UEK.

Kiedy większość gości dotarła do klubu zaoferowaliśmy im pizzę z pobliskiej pizzerii Dominium i talony na darmowe piwo. Oprócz tego dostępnych było wiele dodatkowych atrakcji, takich jak możliwość zakupu flagi i złożenie na niej pamiątkowych podpisów.

W dalszej części wieczoru odbyło się głosowanie celem którego było wyłonienie Erasmusów którzy najbardziej zapadli nam w pamięć. Kategorie w których można było głosować zawierały tytuły: Mister and Miss Erasmus, Womanizer, Alcohol Machine, King and Queen of the Dancefloor i dodatkowo Favourite ESN Member. Wyniki głosowania nie były jednak dla nas zbyt zaskakujące – od początku wiadomo było kto najlepiej pasuje do tych kategorii.

Po rozdaniu tytułów i nagród wszyscy kontynuowali wieczór bawiąc się, rozmawiając i tańcząc do samego rana. Dla wielu Erasmusów była to ostatnia impreza w Polsce – impreza która zakończyła ich pobyt w Krakowie.

Kuba Drwięga

Reklamy

About Blog ESN UEK

Chcesz wyjechać na wymianę zagraniczą, ale nie wiesz gdzie? Dzięki Blog ESN UEK decyzja będzie znacznie łatwiejsza! Zobacz wszystkie wpisy, których autorem jest Blog ESN UEK

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: