Dla każdego coś dobrego! OW dzień 2.

[English]

Za nami już drugi dzień OW ESN UEK summer 2014. Jak zawsze oferowaliśmy naszym gościom najlepsze sposoby spędzenia pierwszych dni w Krakowie. Było przyjemnie, zabawnie i pouczająco.

18 luty powitał nas piękną pogodą, co było bardzo przydatne, gdyż dzień zaczęliśmy od City Games. Początek miały one na Rynku Głównym, więc uczestnicy mogli nacieszyć się widokiem  oraz posłuchać kilku mądrych słów na temat zabytków, które się tam znajdują. Następnie, już w grupach udali się wykonywać podane im zadania.

Nie był to jednak koniec atrakcji. Miłośnicy łakoci mógł wybrać się na słodkie Chocolate Workshops, a fani wyścigów mieli możliwość udania się na gokarty. Jak mawiają: dla każdego coś dobrego!

U nas w nocy nie śpimy, lecz bawimy się i integrujemy. Po ślubie dzień wcześniej, nastał czas na Scary Night – drugą wspaniałą imprezę, tym razem w całkowicie odmiennym klimacie (A mówią, że po ślubie się nic nie zmienia 🙂 ). Tym energicznym akcentem zakończyliśmy kolejny dzień naszej wspólnej przygody nastawiając się pozytywnie na następne szaleństwa w Krakowie.

Julia Klein

About Blog ESN UEK

Chcesz wyjechać na wymianę zagraniczą, ale nie wiesz gdzie? Dzięki Blog ESN UEK decyzja będzie znacznie łatwiejsza! Zobacz wszystkie wpisy, których autorem jest Blog ESN UEK

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: