Orientation Week – Dzień 4!

[English]

Zanim wyruszyliśmy do Kościeliska bawić się na Integration Camp, czekał nas czwartek – ostatni dzień Orientation Week odbywający się w Krakowie. Wszystko dopięte na ostatni guzik czekało na naszych, jeszcze nie zmęczonych pierwszą połową tygodnia, gości. Była historycznie, zabawnie, smakowicie i z odrobiną szaleństwa.

Kraków to miasto wielu kultur, a poznawanie ich jest jedną z ciekawszych atrakcji jakie mamy do zaoferowania. Dlatego dzień zaczęliśmy od wycieczki po Kazimierzu – klimatycznej dzielnicy żydowskiej, która oprócz wspaniałej historii zaoferowała nam smakowite zapiekanki znane Krakowianom od dawna.

Zwiedzanie to jednak nie wszystko, na śmiałków wolących pozostać w współczesności czekał Laser Park. Specjalnie przygotowana arena wprowadziła uczestników w tajemniczą, mroczną atmosferę budując napięcie wzbogacające zabawę.

Popołudniowe atrakcje wzbudziły apetyt, więc wychodząc mu naprzeciw, wieczorem rozpoczął się EuroDinner. Przygotowane zostały potrawy z wielu stron Europy, które ciężko spotkać na polskim stole. Różnorodność smaków obudziła w niejednym łasucha, a smaczne jedzenie dodało sił na Karaoke!

Dzień pełen atrakcji nie odebrał nam jednak energii. Noc pod hasłem imprezy Sex on Wax w klubie Cień czekała na chętnych, którzy pragnęli zakończyć dzień z elegancją przyprawioną nutką gorąca.

Julia Klein

About Blog ESN UEK

Chcesz wyjechać na wymianę zagraniczą, ale nie wiesz gdzie? Dzięki Blog ESN UEK decyzja będzie znacznie łatwiejsza! Zobacz wszystkie wpisy, których autorem jest Blog ESN UEK

One response to “Orientation Week – Dzień 4!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: